1. HABERLER

  2. BASKETBOL

  3. Basketbol kombine satışları devam ediyor
Basketbol kombine satışları devam ediyor

Basketbol kombine satışları devam ediyor

Basketbol Akatlar’a geri döndü! 2016-2017 Kombine Kart satışları devam ediyor.

A+A-

Beşiktaş Sompo Japan takımının Spor Toto Basketbol Ligi ve bu sezon ilk kez düzenlenecek olan FIBA Şampiyonlar Ligi’nde yeni zaferlerine tanıklık etmek için siz de BJK Akatlar Arena’da yerini alabilirsiniz.

Kombine kartla bu sezon oynayacağımız tüm iç saha karşılaşmalarını sezon boyunca önemli bir fiyat avantajıyla izleme sansına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda KBSL'de zirve mücadelesi verecek Kadın Basketbol takımının maçlarını da kombine kartla izleyebilirsiniz.

KOMBİNE NASIL ALINIR ?

Kombine Kart satışları, hafta içi 10.00-19.00, Cumartesi - Pazar 11.00-17.00 saatleri arasında BJK Plaza C Blok 5.Katta bulunan Basketbol Kombine Kart Satış Merkezi'nde yapılacaktır.

Ayrıca Biletix websitesi (www.biletix.com.tr), Biletix satış noktaları ve 0216 556 98 00 numaralı Biletix Çağrı Merkezi'nden de kombine kart satışları yapılacak.

KOMBİNE KART SAHİPLERİNE SÜRPRİZLER

Bu sezon kombine kartları sadece BJK Akatlar Arena’da basketbol heyecanını yaşama şansını tanımıyor. Aynı zamanda kombineyle, saha içi ve saha dışı birçok sürpriz etkinliğin de parçası olma hakkı kazanabilinir.

KOMBİNE KART FİYATLARI

Alınacak kombine kartla bu sezon BJK Akatlar Arena’da oynanacak tüm karşılaşmaları sezon boyunca önemli bir fiyat avantajıyla izleme şansına sahip olunabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler