Bayern Münih - Mönchengladbach maçı CANLI İZLE (07.01.2022) Canlı Yayın

Bayern Münih - Mönchengladbach maçı CANLI İZLE (07.01.2022) Canlı Yayın

Bundesliga'da Mönchengladbach ile Bayern Münih karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

Almanya Bundesliga 2021/2022 sezonu heyecanı sürüyor. Mönchengladbach ile Bayern Münih karşı karşıya geliyor. Mönchengladbach - Bayern Münih maçı 7 Ocak 2022 Cuma günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 22:30 olarak belirledi.

Peki Mönchengladbach - Bayern Münih maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Mönchengladbach Bayern Münih maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Mönchengladbach Bayern Münih canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Mönchengladbach ile Bayern Münih arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Bu maç Tivibu Spor 2 kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir. Dolayısıyla bu maç, başka bir kanalda yoksa Tivibu üzerinden ancak ücretli abonelikle izlenebilir. Bu maçı yasal yollarla izlemek için Tivibu abonesi olmanız gerekmektedir. Ücret bilgilerini ve kampanyaları platformun sitesinden öğrenebilirsiniz.

Öte yandan mücadele beIN Sports 2 kanalından da canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere beIN Sports kanalları dijital yayın platformu Digitürk'ün abonelerine özeldir. Bein Sports izlemek, Bein Sports şifresiz izleyebilmek ve Bein Sports canlı yayın izlemek için abonelik zorunludur. Dolayısıyla bu maç başka bir kanalda yoksa şifresiz izleyebilmek mümkün değildir.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Etiketler :