Belçika - Belarus maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 28.06.2019)

Belçika - Belarus maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 28.06.2019)

Belçika ile Belarus kadın basketbol takımları Euro Basket Kadınlar kapsamında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

EuroBasket Kadınlar turnuvasında Grup D'de Belçika ile Belarus karşı karşıya geliyor. Belçika - Belarus arasında oynanacak EuroBasket maçı 28 Haziran 2019 Cuma günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 18:45 olarak belirledi. Belçika son 5 maçında 5 galibiyet yaşadı. Belarus takımı ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik istatistik sergiledi. 

İddaa'da maçın kodu 655 olarak belirlendi. Belçika ile Belarus arasındaki futbol karşılaşması 28 Haziran 2019 tarihinde saat 18:45 (TSİ) başlayacak.

Peki Belçika - Belarus maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Belçika Belarus maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Belçika Belarus canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Belçika ile Belarus arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Belçika dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler