Beşiktaşımız, Spor Toto Süper Lig’in 11. Haftasında 19 Kasım Cumartesi günü 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda saat 19.00’da Adanaspor ile karşılaşacak.
Beşiktaş, Adana'ya gitti
![Beşiktaş, Adana'ya gitti 1](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/205_1.jpg)
![Beşiktaş, Adana'ya gitti 2](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/205_2.jpg)
Siyah-beyazlılarımız, bu karşılaşma için Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan özel uçakla Adana’ya gitti.
![Beşiktaş, Adana'ya gitti 3](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/205_3.jpg)
Ahmet Ürkmezgil (Genel Sekreter, Şan Ökten Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Berk Hacıgüzeller (Sayman, Mali İşler ve Finans, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Akatlar Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisi'nden Sorumlu.), Erdal Torunoğulları (Dış İlişkiler, UEFA’dan Sorumlu.) ve Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.) takımımızla birlikte Adana’ya gitti.
![Beşiktaş, Adana'ya gitti 4](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/205_4.jpg)
![Beşiktaş, Adana'ya gitti 5](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/205_5.jpg)
![Beşiktaş, Adana'ya gitti 6](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/205_6.jpg)
![Beşiktaş, Adana'ya gitti 7](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/205_7.jpg)
![Beşiktaş, Adana'ya gitti 8](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/205_8.jpg)
![Beşiktaş, Adana'ya gitti 9](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/205_9.jpg)