Beşiktaş Akhisarspor maçı şifresiz CANLI izle

Beşiktaş Akhisarspor maçı şifresiz CANLI izle

BEŞİKTAŞ, Süper Lig'in ilk haftasında Vodafone Park'ta AKHİSARSPOR ile karşılaşıyor. Bu maçı CANLI izlemeniz mümkün! Beşiktaş-Akhisarspor maçını bu siteden takip edebilirsiniz.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Vodafone Park'ta Akhisarspor ile karşılaşacak. Karşılaşmayı Bülent Yıldırım yönetecek. Yıldırım'ın yardımcılıklarını Asım Yusuf Öz ve Serkan Çimen yapacak. Ali Şansalan dördüncü hakem olacak.

Peki Beşiktaş Akhisarspor maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... Öncelikle şunu vurgulamalıyız ki, Beşiktaş ile Akhisarspor arasındaki oynanacak maç öncesi ve sonrası tüm gelişmeleri Ajans Beşiktaş farkıyla takip edebilirsiniz.

12 Ağustos 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maç Bein Sports kanalından yayınlanacak. Beşiktaş Akhisarspor maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "Beşiktaş Akhisarspor canlı izle" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Beşiktaş Akhisarspor maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor. 

YAYINCI KURULUŞ

Mücadele beIN Sports 1 kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere beIN Sports kanalları dijital yayın platformu Digitürk'ün abonelerine özeldir. Dolayısıyla bu kanalı ve bugünkü maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Süper Lig maçları için Digitürk'in spor paketlerine abone olabilirsiniz. Ayrıca Digitürk'ün internet platformu Digitürk Play ile de maçı izlemeniz mümkün. Mücadeleyi paket satın alarak izleme tercihinde bulunabilirsiniz.

MAÇI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BJK TV VE RADYO 1

Diğer yandan Digitürk abonesi değilseniz BJK TV'nin canlı maç anlatımını da takip edebilirsiniz. BJK TV sadece Digitürk'te bulunmaktadır ancak internet üzerinden ücretsiz ve şifresiz izleme imkanı vardır. Aynı zamanda maçı TRT Radyo-1'den de naklen anlatımla canlı olarak dinleyebilirsiniz.

MAÇI BJK TV'DEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MAÇI TRT RADYO1'DEN CANLI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KAÇAK YAYINLAR

Sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar Digitürk'teki maç yayınlarının yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

YABANCI SPOR KANALLARI

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına üyeyseniz Digitürk'ün anlaşmalı olduğu yabancı kanalların yayın akışlarını takip edebilir, maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçenebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.