1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Beşiktaş - Alanyaspor maçı biletleri satışa çıkıyor
Beşiktaş - Alanyaspor maçı biletleri satışa çıkıyor

Beşiktaş - Alanyaspor maçı biletleri satışa çıkıyor

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında 13 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de Vodafone Park’ta A. Alanyaspor ile karşılaşacak.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Biletlerle ilgili yapılan duyuru şu şekilde:

Karşılaşmanın biletleri, yarın (7 Mayıs) saat 11.00’de satışa sunulacaktır.

Bilet satışlarına ilişkin detaylar aşağıdaki gibidir.

Biletimi nereden satın alabilirim?

Biletinizi www.passo.com.tr , N’Kolay Satış Noktaları, Vodafone Park bilet satış gişesi, Passo Akıllı Telefon Uygulaması ve 0850 724 33 44 numaralı çağrı merkezinden satın alabilirsiniz.

Kaç adet bilet satın alabilirim?

Bir kişi kendisi ile birlikte toplam beş kişi adına (5 adet) bilet satın alabilir.

Passolig kartım henüz elime ulaşmadı, maça nasıl girerim?

Passolig kartınız henüz elinize ulaşmadıysa tek maçlık geçiş kartınızı Vodafone Park Bilet Satış Gişesi’nden teslim alabilir ya da akıllı telefonunuzdan Passo uygulamasını indirerek stadyuma giriş yapabilirsiniz.

Kombinemi sezon içerisinde kaç maç transfer etme hakkım var?

Vodafone Park’tan kombinesi olan taraflarımız, 2018-2019 futbol sezonu içersinde kombinelerini 10 maçla sınırlı olmak kaydıyla devir etme hakkına sahiplerdir.

Kombine transfer hakkım doldu, ne yapabilirim?

Kombine transfer hakkını dolduran taraftarlarımız, gidemeyecekleri her bir karşılaşma için kombinelerini kulübümüze devir edebilirler.

Maça gidemeyeceğim kombinemi nasıl değerlendirim?

Maça gidemeyecek taraftarlarımız kombinelerini kulübümüze devir edebilir. Devir edilen kombinenin BJK tarafından satılmasının ardından bilet ücretinin %47’si parapuan olarak Passo hesabınıza aktarılacaktır. Biriken parapuanlar bir sonraki sezon kombine yenilemesinde indirim avantajı sağlamaktadır. Kulübe devir talebinin onaylanması için BJK tarafından satışa sunulan aynı kategori koltuklarını tükenmesi gerekmektedir.

Gazi / Engelli Tribün bilet talebini nasıl yaparım?

Engelli ve Gazi taraftarlarımız, bilet taleplerini Engelli Bilet Talep Formu’nu eksiksiz doldurarak yapabilecektir.

Engelli tribün bileti, Vodafone Park engelli tribün kapasitesiyle sınırlı olduğundan 7 Mayıs Salı günü saat 11.00 itibariyle yapılacak talepler, sırası ile dikkate alınarak bilet yüklemeleri yapılacaktır.

Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarların BJK logolu Passolig kartları olması gerekmektedir.

* Gazi BJK taraftarlarımız, engelli talep formunun “Engellilik Oranı” bölümüne gazi olduklarını belirtmek için “Gazi” yazıp formu tamamlamaları gerekmektedir.

Taraftarlarımızın engellilik durumunu belirten belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Engelli belgesi yanında olmayan taraftarlar stadyuma alınmayacaktır.

MKE Ankaragücü karşılaşmasında tribün kapatma cezası alan bloklar

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK)’un 02 Mayıs 2019 tarihli toplantısında; 28 Nisan 2019 tarihinde Spor Toto Süper Lig’in 30. Haftasında oynanan Ankaragücü karşılaşmasında taraftarların neden olduğu çirkin-kötü tezahürat nedeniyle bir maçlık tribün kapatma cezası verilmiştir. Ankaragücü karşılaşmasını Spor Toto Kuzey Alt Tribün 107, 108, Spor Toto Kuzey Üst Tribün 407, 408, 409  bloklarda seyreden taraftarın Passolig kartları bir maç süreyle engellenmiş olup, Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasını tribünden seyredemeyeceklerdir.

Bilet Fiyatları

1. Kategori 245TL
2. Kategori 225TL
3. Kategori 205TL
4. Kategori 195TL
5. Kategori 165TL
6. Kategori 150TL
7. Kategori 100TL
8. Kategori 90TL
VIP: 680TL
1903 A-E: 680TL
1903 B-D: 750TL
1903 C: 800TL

Önceki ve Sonraki Haberler