Beşiktaş - Arda Turan dedikodusunun sırrı

Beşiktaş - Arda Turan dedikodusunun sırrı

Beşiktaş için son günlerde Arda Turan iddiasının ortaya atılmasının nedeni sırrı belli oldu.

Ajans Beşiktaş - Sergen Yalçın ile Arda Turan’ın bayramlaşmalarının basına teklif olarak yansımasından sonra menajer Ahmet Bulut’tan daha da kafa karıştıran bir açıklama geldi… “Ne bizim ne Beşiktaş’ın böyle bir teklifi olmadı” diyen Bulut, basına hiç yansımamasına rağmen sanki Arda Turan’ın, Beşiktaş’a gitmek istediği düşüncesini akıllara getirdi.

Gelen bilgiler ise çok daha karmaşık…

Arda Turan, Galatasaray’ı bekliyor. Devre arasında Terim’in istemesine rağmen Mustafa Cengiz kendisine karşı çıktığı için Galatasaray’a gidememişti. Özellikle indirim konusunda Terim ile yönetim arasında yaşanan kriz ise Arda’nın eski takımına dönmesinin tamamen önüne geçmiş durumda. Ayrıca Terim’in de kendisini futbolcu olarak değil antrenör olarak düşünmesi ise Arda Turan’ı hayal kırıklığına uğrattı.

Arda Turan bitmediğini göstermek istiyor. Bu yüzden Sergen Yalçın’la yaptığı görüşmeyi basına yakınları aracılığıyla kendisi sızdırdı. Sanki Sergen’in kendisini Beşiktaş’a çağırdığı havası yarattı. İddialara göre Arda Turan, Galatasaray’a gidemezse Türkiye’de bir takımda kalmak istiyor. Beşiktaş’ı ise en doğru takım olarak görüyor. (Fotospor)

Etiketler :