"Beşiktaş bana kucak açtı"

"Beşiktaş bana kucak açtı"

Beşiktaş'ın yeni sezonda takıma kazandırdığı Tyler Boyd, Beşiktaş Dergisi'ne açıklamalarda bulundu

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın yeni sezon transfer çalışmaları doğrultusunda Guimaraes'ten kadrosuna kattığı Tyler Boyd, Beşiktaş Dergisi'ne açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'tan teklif aldığında çok heyecanlandığını ifade eden Boyd verdiği röportajda şu sözleri kullandı: "Beşiktaş’tan teklif almak çok heyecan verici ve güzel bir şeydi. Ben de çok heyecanlandım. Çünkü benim için çok büyük bir fırsattı. Başka opsiyonlar da vardı ama ben Beşiktaş’ı tercih ettim. Bu tercihi yaptığım için de çok mutluyum ve başarılı olacağıma inanıyorum.”

"FUTBOL TUTKUM ÇOK BÜYÜKTÜ"

“Üç-dört yaşımdan itibaren futbol tutkum çok büyüktü. Her gün, saatlerce futbol oynuyordum. Evet, Amerika’da ve Yeni Zelanda’da çok popüler bir spor olmamasına rağmen, futbol aşkımdan dolayı bu günlere geldim. Bu aşkı tek başıma büyüttüm.”

"BİRİNCİ HEDEF ŞAMPİYONLUK"

"Burada Beşiktaş için şampiyonluğun birinci hedef, tek hedef olduğunu biliyorum. Beklentilerin farkındayım. Ben de bu beklentilere göre takım için elimden gelen her şeyi vereceğim. Kaliteli bir kadromuz olduğuna inanıyorum. Bu beklentiye de karşılık verebiliriz. Kendimi fizik olarak iyi hissediyorum ve bence çabuk bir şekilde, kısa zamanda ritmi yakalayacağım. Yapmanız gereken şey takımınıza güvenmek, kendi oyun planımıza, felsefemize odaklanmak ve oyunu bu şekilde lig boyunca yürütebilmek. En önemlisi de biz zaten oyuncular, teknik kadro olarak bunu yapabilecek potansiyele sahibiz ve yapabileceğimizi de göstereceğiz.”

"ÖZEL BİR BAĞ OLUŞTU"

“İmza atmadan önce taraftarlarla aramızda özel bir bağ oluştu. Beşiktaş’a gelmemle ilgili onlardan bir çok mesaj aldım. Bir an önce Beşiktaş forması giyip onların önünde futbolumu sergilemek için heyecanlanıyorum.”

"MUTLU VE HEYECANLIYIM"

“Gerçekten harika, çok büyük bir kulübe geldim. Bundan dolayı da çok mutluyum. Burada bulunmak benim için çok büyük bir zevk. Gayet pozitif gidiyor her şey. Çok iyi bir grubumuz var. Oyuncular çok pozitif. Gerçekten çok mutluyum ve heyecanlıyım . İlk geldiğim günden itibaren gerek takım arkadaşlarım, gerek teknik ekip, gerek destek ekibi, idari kadro gerçekten kollarını açtılar bana. Beni çok iyi bir şekilde karşıladılar. Ailenin bir parçası olduğumu hissettirdiler. Bu da benim için mutluluk verici.”

"STAT İÇİN SABIRSIZLANIYORUM"

“Vodafona Park’ın adını duymak bile heyecan verici. Ben oraya rakip olarak geldiğimde bile çok heyecanlanmıştım. Şimdi bir an evvel o stadyumda çıkmak için sabırısızlanıyorum.

Etiketler :