Beşiktaş Basketbol Takımı'nda korona virüsü kontrolü

Beşiktaş Basketbol Takımı'nda korona virüsü kontrolü

Fenerbahçe Beko'da bazı oyuncu ve idari kadro çalışanlarında corona virüsü belirtileri tespit edilmesi sonrası 8 Mart'ta Sarı-Lacivertliler ile karşılaşan Beşiktaş Sompo Sigorta'da da takımın kontrolden geçirilmesine karar verildi.

Ajans Beşiktaş - Fenerbahçe, resmi açıklamayla basketbol takımının rutin sağlık kontrollerinde bazı oyuncu ve idari kadro çalışanlarında corona virüsü belirtilerine rastlandığını açıklamıştı. 

Bu gelişme sonrası Sarı-Lacivertliler ile 8 Mart'ta karşı karşıya gelen Beşiktaş Sompo Sigorta'da da kontrol kararı alındı. 

8 Mart'ta Fenerbahçe ile karşı karşıya gelen Siyah-Beyazlılar'da basketbol takımının kontrolden geçirilmesine yönelik bir karar çıktı.

Sloukas, Datome, Williams, Nunnally ve Thomas yoktu

Fenerbahçe, Beşiktaş ile oynadığı mücadeleye Efe Ergi Tırpancı, Ekrem Sancaklı, Leo Westermann, Melih Mahmutoğlu, Nikola Kalinic, Egehan Arna, Nando De Colo, Jan Vesely, Berkay Candan, Bobby Dixon, Ahmet Düverioğlu ve Joffrey Lauvergne kadrosuyla çıkmış Luigi Datome, Derrick Williams, James Nunnally, Kostas Sloukas ve Malcolm Thomas yabancı kuralı nedeniyle kadroda yer almamışlardı. (Fanatik)