Beşiktaş, Burak Yılmaz'dan vazgeçmiyor!

Beşiktaş, Burak Yılmaz'dan vazgeçmiyor!

Beşiktaş, Burak Yılmaz'dan vazgeçmiyor... Ancak teknik direktör Şenol Güneş, “Trabzonspor ile sıkıntılarını çözmeden harekete geçmeyelim” diyor. Başkan Fikret Orman da, yıldız forvetin satış listesine koyulmasını bekliyor.

Ajans Beşiktaş - Daniel Sturridge’ın yanı sıra Beşiktaş’ın çok istediği bir forvet daha var: Burak Yılmaz. Teknik direktör Şenol Güneş, eski öğrencisi ile yeniden çalışmaya hazır. Yerli olması da büyük avantaj. Ancak milli yıldız, kulübü Trabzonspor ile sıkıntılar yaşıyor.

Sezon sonunda geçirdiği ameliyattan bu yana Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile arasında soğuk rüzgarlar esen Burak konusunda hem Şenol Güneş hem de Başkan Fikret Orman hassas davranıyor. Güneş’in yönetime, “Trabzonspor’u küstürmeden Burak’ı alabiliyorsak alalım. Kesinlikle kulüple arasındaki sıkıntıları çözmeden biz harekete geçmeyelim” dediği öğrenildi. Başkan Orman, yıldız forvetin resmen satış listesine koyulmasını bekliyor.

4.3 milyon Euro...

Trabzonspor’un patronu Ahmet Ağaoğlu, bir gazeteye verdiği röportajda Burak’ın fiyatını 4.3 miyon Euro olarak belirlerken, geleceğiyle ilgili ise net açıklamada bulunmamıştı. Yıldız forvet, Trabzonspor’da kalacakmış gibi hareket ederken aceleci davranmıyor. Burak, Trabzon’la bağlarını koparttığı anda ise ilk önce Beşiktaş’la masaya oturacak. (Fanatik)

Etiketler :