1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. "Beşiktaş büyük maç alamıyor demek yanlış! Napoli'yi, Lyon'u kim yendi?"
"Beşiktaş büyük maç alamıyor demek yanlış! Napoli'yi, Lyon'u kim yendi?"

"Beşiktaş büyük maç alamıyor demek yanlış! Napoli'yi, Lyon'u kim yendi?"

Mehmet Demirkol, Beşiktaş gündemini değerlendirdi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Mehmet Demirkol Ntv Spor'daki Spor Servisi programında gündemi değelendirdi. Demirkol, Beşiktaş ile ilgili şunları söyledi:

"Emenike'nin topla ilgisi yok. Direk kaleciyi bozmaya gidiyor. Ancak Fabri'yi bozamıyor. Fabri bizzat kendini bozuyor. Topa çıkıyorsun herkesi ez geç topu al"

"Şenol Güneş formsuz. Takımın bir numaralı starı olarak görüyorum onu ancak şu an çok formsuz. Cenk'in oyuna girmesine itiraz etmedim ama garanti golcü lazım. Demba Ba geçen hafta çat diye indirdi attı golünü. İdmanlarda da çok acayipmiş. 20 dakika oynatacaksın."

"Necip neden oyuna girdi? Fenerbahçe geliyor muydu ki? Başka biri yapsa önemli değil, Şenol hoca bunu yapmamalıydı. Takımın içinde panik var bu kadar panik olmamalı. Beşiktaş 2 puan önde. Paniğe gerek yok."

"Quaresma herşeyi doğru yapsa bu takımda oynamaz Bayern Münih'te oynar. Ligde bir golü var. Quaresma kendine oynamıyor."

"Beşiktaş burada Lyon'u yendi. Napoli'yi orada yendi. Takımda stres yok. Büyük maçları alamıyor demek yanlış. Derbinin favorisi olmaz. Bu sene Beşiktaş iyi oyunculardan kurulu bir kadro, ama geçen sene Beşiktaş bir takımdı. Tam bir takımdı."