Büyükçekmece Basketbol - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (16.04.2022) Canlı Yayın

Büyükçekmece Basketbol - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (16.04.2022) Canlı Yayın

Büyükçekmece, Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde Beşiktaş ile karşılaşıyor.

Beşiktaş - Büyükçekmece Basketbol maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Beşiktaş Büyükçekmece Basketbol maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Beşiktaş Büyükçekmece Basketbol canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Beşiktaş ile Büyükçekmece Basketbol arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor. Karşılaşma 16 Nisan 2022 Cumartesi tarihinde (bugün) saat TSİ 13:00'de başlayacak.

Karşlaşma Tivibu Spor 2 kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir ve  bir çok ligin maçlarını abonelikli olarak yayınlamaktadır. Bu maçı yasal yollarla izlemek için Tivibu abonesi olmanız gerekmektedir.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Etiketler :