Beşiktaş bugüne kadar orta sahaya 40 tane yabancı oyuncu transferi yaptı. Bu sayı, Beşiktaş'ın yabancı oyuncu transferlerinin %32'sini oluşturdu ve birinci sırada yer aldı.
Beşiktaş en fazla hangi bölgeye yabancı oyuncu transferi yaptı?
![Beşiktaş en fazla hangi bölgeye yabancı oyuncu transferi yaptı? 1](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/907_1.jpg)
![Beşiktaş en fazla hangi bölgeye yabancı oyuncu transferi yaptı? 2](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/907_2.jpg)
Beşiktaş, 38 tane yabancı forvet transferi yaptı ve %31'lik kısmını forvetler oluşturdu. Forvet transferleri, orta sahanın ardından ikinci sırada yer aldı.
![Beşiktaş en fazla hangi bölgeye yabancı oyuncu transferi yaptı? 3](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/907_3.jpg)
Beşiktaş'ın tarihi boyunca defans için 33 tane yabancı isim transfer etti ve bu yabancı oyuncu transferlerinin %26'lık kısmını oluşturdu.
![Beşiktaş en fazla hangi bölgeye yabancı oyuncu transferi yaptı? 4](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/907_4.jpg)
Siyah-beyazlı takım tarihi boyunca 14 tane yabancı kaleci transferi yaptı. 14 yabancı kaleci, yabancı oyuncu transferlerinin %11'lik kısmını oluşturdu.