Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı sezonu açıyor

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı sezonu açıyor

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı 2020-21 sezonu hazrılık döneminin ilk antrenmanını yarın (10 Ağustos) gerçekleştirecek.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş resmi internet sitesinden açıklanana göre, Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı yeni sezon çalışmalarına başlıyor. İşte Beşiktaş'ın açıklaması;

Erkek Basketbol Takımımız, 2020-2021 sezonu hazırlık döneminin ilk antrenmanını yarın (10 Ağustos) gerçekleştirecek.

2020-2021 sezonu öncesi genç ve dinamik bir kadro oluşturan Erkek Basketbol Takımımız, yeni sezonun ilk antrenmanını yarın (10 Ağustos) BJK Akatlar Spor Kompleksi'nde gerçekleştirecek.

Siyah-beyazlılarımız, 12 Ağustos'ta kamp çalışmaları için Bolu'ya hareket edecek. 19 Ağustos'a kadar Bolu'da hazırlıklarını sürdürecek olan Erkek Basketbol Takımımız, ardından İstanbul'da antrenmanlarına devam edecek.

Takımımız, ilk hazırlık maçını 1 Eylül'de Ülker Sports Arena'da Fenerbahçe Beko ile yapacak. Ardından 2 Eylül'de Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda Darüşşafaka ile karşılaşacak olan siyah-beyazlılarımız, 5 Eylül'de Akatlar'da Büyük Çekmece ile hazırlık maçı oynayacak.

10-13 Eylül tarihlerinde Göl Kupası'nda mücadele edecek olan Erkek Basketbol Takımımız, 15 Eylül'de Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası (16-19 Eylül) için Bursa'ya hareket edecek. 

Etiketler :