Beşiktaş Erkek Voleybol Takımı antrenörü Hüseyin Düzceler: "Kulübümüzü elimizden geldiği kadar iyi temsil etmeye çalıştık"

Beşiktaş Erkek Voleybol Takımı antrenörü Hüseyin Düzceler: "Kulübümüzü elimizden geldiği kadar iyi temsil etmeye çalıştık"

Voleybolda Efeler Ligi baraj etabı 1. devre ilk maçında İnegöl Belediyespor’a 3-0 yenilerek ligden düşmesi kesinleşen Beşiktaş Erkek Voleybol Takımı’nın antrenörü Hüseyin Düzceler açıklamalarda bulundu.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Erkek Voleybol Takımı, Efeler Ligi Baraj Etabı’nın ilk maçında İnegöl Belediyesi ile karşılaştı. Siyah beyazlılar ligde oynadığı maçlarda rakibine mağlup olmuştu. Takım; 25-19, 25-12 ve 25-18'lik set sonuçlarıyla rakibine 3-0 mağlup oldu. Beşiktaş, TKD Kuzey Enerji Torul Gençlik'in ardından küme düşen ikinci takım oldu.

Karşılaşmanın ardından Hüseyin Düzceler, "Biz kulübümüzün aldığı karar doğrultusunda altyapı takımımızla ligde mücadele ediyoruz. Çok genç bir takımız. Kulübümüzü elimizden geldiği kadar iyi temsil etmeye çalıştık. Gücümüzün yettiği kadar mücadele etmeye çalışıyoruz ama diğer takımlarla aramızda çok farklar var. Tecrübe farkı var, oyuncu kalitesi bakımından çok büyük fark var."

Voleybol şubesinin kapatılıp katılmaması konusunda herhangi bir bilgisinin olmadığını dile getiren Düzceler, "Şu anda bu konu hakkında bir şey söyleme şansım yok. Kadromuzda çok iyi oyuncu olabilecek genç voleybolcularımız var." diye konuştu.

Etiketler :