Beşiktaş, eski yıldızı için görüşmelere başladı iddiası!

Beşiktaş, eski yıldızı için görüşmelere başladı iddiası!

Son 13 sezonun en kötü performansına imza atan Beşiktaş'ta transfer harekatı başladı.

Ajans Beşiktaş - Teknik heyetin raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlıların listesinde Manuel Fernandes de var.

Fotomaç'ın iddiasına göre kulübü Lokomotif Moskova ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan 32 yaşındaki oyuncuyu ocak ayında kadrosuna katmayı hedefleyen Kara Kartal, uygun bir bedelle imzaları atmanın hesaplarını yapıyor. Aynı haberde Beşiktaş yönetiminin Rus ekibinin idarecileriyle sıkı bir pazarlığa girdiği öne sürüldü.

Öte yandan teknik direktör Şenol Güneş'in de Manuel Fernandes konusunda olumlu rapor verdiği belirtiliyor.

FERNANDES GELECEĞİ İLE İLGİLİ KONUŞTU

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden Lokomotiv Moskova'da top koşturan Manuel Fernandes, ligde oynanan Orenburg maçının ardından geleceğiyle ilgili konuştu.

Lokomotiv Moskova yönetimiyle uzun süredir sözleşme konusunda sorun yaşayan ve kendisine saygısızlık yapıldığını söyleyen Manuel Fernandes, ligde 2-1 kazandıkları Orenburg maçının ardından "Şu anda sezon sonuna kadar devam eden bir sözleşmem var. Lokomotiv Moskova eğer bir sözleşme teklif ederse burada kalırım ama tabi futbolun neler getireceği hiç belli omaz." diye konuştu.

GALATASARAY DA İSTİYOR

Hatırlanacağı üzere Lokomotiv Moskova'nın, Galatasaray'ı 2-0 mağlup ettiği maçın ardından teknik direktör Fatih Terim'e basın toplantısında Fernandes'le ilgili yöneltilen soruda Terim, "Fernandes yetenekli ve beğendiğim bir oyuncu. Şu an için bir tasarrufumuz yok ama futbolun neler getireceği belli olmaz." yanıtını vermişti. (Futbol Arena & Fotomaç)

Etiketler :