![Beşiktaş filede mağlup oldu!](https://www.ajansbesiktas.com/d/news/11166.jpg)
Beşiktaş filede mağlup oldu!
Erkek Voleybol Takımı, BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde İnegöl Belediyesi ile karşılaştı.
Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Erkek Voleybol Takımı, Efeler Ligi’nin 10. Haftasında BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde İnegöl Belediyesi ile karşılaştı. İlk seti 25-22 geride tamamlayan siyah beyazlı ekip 2. Set 21-25 3. Set 15-25'lik sonuçlarla rakibine 0-3 mağlup oldu.