Beşiktaş, Ganso'yu istiyor

Beşiktaş, Ganso'yu istiyor

10 numara bölgesi için Kagawa ve Chadli transferlerinde imza aşamasına gelemeyen Beşiktaş, Ganso’yu gündemine aldı. Beşiktaş'ın Ganso için İspanyol ekibi Sevilla’ya satın alma opsiyonlu kiralama teklifinde bulunduğu iddia edildi.

Ajans Beşiktaş - Ligin başlamasına kısa bir süre kala Beşiktaş’ta transfer çalışmaları hız kazandı. Anderson Talisca’nın ayrılığı sonrasında 10 numara bölgesine takviye yapmak isteyen Siyah-Beyazlılar, Shinji Kagawa ve Nacer Chadli ile görüşmelerine devam ederken, gündemine sürpriz bir ismi daha aldı: Ganso.

Teknik direktör Şenol Güneş’in ısrarla kadrosunda görmek istediği Brezilyalı futbolcu için harekete geçen Kara Kartal, Sevilla’ya satın alma opsiyonlu kiralama teklifinde bulundu.

Sambacı sıcak bakıyor

Geçen sezon İspanya La Liga’da yalnızca 8 maçta görev yapan Sambacı’nın da daha fazla süre alabileceği bir takıma gitmek istediği ve bu nedenle Beşiktaş’ın teklifine sıcak baktığı kaydedildi.

2016-17 yazında Sao Paulo’dan, Endülüs temsilcisine 9.5 milyon Euro’ya (55 milyon TL) transfer olan Ganso’nun satın alma opsiyonu konusunda pazarlıkların sürdüğü belirtildi.

Kagawa ve Chadli’yle de ciddi bir şekilde ilgilenen Kara Kartal’ın, bu isimlerle henüz imza aşamasına gelemediği öğrenildi. (Fanatik)