Bazen de zor be kardeş! - Attila Gökçe (Milliyet)
"Sade kahve gibi… Kokusu ve kıvamı güzel. Ama tatlı istiyorsanız, yok… Heyecanlı ve iki taraflı bir oyun izledik… Beşiktaş, Aboubakar’ın iki güzel golüyle kazandı. Fark yapması beklenirken, yediği penaltı golünden sonra korku ve telaşla maçı bitirdi. Önümüzdeki hafta Başakşehir maçında Sergen Hoca cezalı, kulübede olmayacak. Yine de isyan yok. Kavga yok… Feryat yok. Eh, bu da iyi bir şey. Beşiktaş bilinen kalitesi ve gücüyle başladı... Gaziantep FK da aynı biçimde karşılık verme gayretindeydi. Temiz oyunda pozisyon tartışması, sert ve acımasız faul, itiş kakış ve öfke yoktu. Son haftaların çok tartışma yaratan dirsek dirseğe, kol-kola, hatta kol kafaya cinlikleri de yoktu. Dahası, penaltı vardı ama VAR bile yoktu…"