![Beşiktaş Hentbol Takımı sağlık kontrolünden geçti](https://www.ajansbesiktas.com/d/news/18374.jpg)
Beşiktaş Hentbol Takımı sağlık kontrolünden geçti
Beşiktaş Mogaz Takımı oyuncuları; Tolga Özbahar, Mehmet Demirezen, Nemanja Pribak, Ramazan Döne, Onur Ersin ve Taner Günay, Acıbadem Taksim Hastanesi’nde sağlık kontrollerinden geçti.
Ajans Beşiktaş - Detaylı kan tetkikleri yapılan oyuncular; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri; akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.