Beşiktaş Kulübü'nün arşivini açtığı Cem Dizdar, ne açıklama yapmıştı?

Beşiktaş Kulübü'nün arşivini açtığı Cem Dizdar, ne açıklama yapmıştı?

Beşiktaş, Cem Dizdar'a çok sert bir cevap verdi.

Ajans Beşiktaş - Siyah-beyazlı kulüp resmi internet sitesinden Cem Dizdar için sert bir açıklama yayınladı. Beşiktaş tarafından yayınlanan açıklama şu şekilde;

Cem Dizdar'a İddiasını İspatlaması İçin Tüm Arşivimiz Açıktır

TRT Spor kanalında gazeteci Cem Dizdar tarafından Atınç Nukan'ın önceki yıl gerçekleşen Leipzig transferiyle ilgili şaibe imasında bulunulmuştur.

Hangi bilgi ve belgelere dayanarak şaibe imasında bulunduğunu merak ettiğimiz Sayın Cem Dizdar'a tüm arşivimiz, tüm dokümanlar bir gazeteci olarak inceleme yaparak kamuoyunu bilgilendirebilmesi adına sonuna kadar açıktır.

Aynı zamanda Sayın Cem Dizdar'a bu transfer ile ilgili RB Leipzig kulübündeki belgeleri de inceleyebilmesi için de kulübümüz tarafından tam yetki verilecektir.

'Kağıtlara bakmak lazım' diyen Sayın Cem Dizdar'a gerek Beşiktaş gerekse Leipzig tarafındaki tüm dokümanlar sunulacak, bununla da yetinmeyip belgeleri incelerken ihtiyaç duyacağı her türlü uzman danışmanlık hizmeti de kulübümüz tarafından sağlanacaktır.

Sayın Cem Dizdar'ın bu hakkı kullanması için kulübümüz tarafından kendisiyle irtibata geçilmiştir.

Kendisinden beklentimiz Sayın Dizdar'ın dile getirdiği bu şaibe iddiasını bir an önce kanıtlaması, şayet kanıtlayamaz ise kamuoyu önünde kulübümüzden özür dilemesidir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.
Beşiktaş JK

Cem Dizdar ne demişti?

İşte Beşiktaş'a bu açıklamayı yaptıran Cem Dizdar'ın o sözleri;

Etiketler :