Beşiktaş, Muleka için teklif değiştiriyor!

Beşiktaş, Muleka için teklif değiştiriyor!

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta Jackson Muleka için yapılan 2 milyon euroluk teklif kabul edilmedi. Siyah beyazlılar, Kongolu futbolcu için yeni bir teklif yapmaya hazırlanıyor.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş’ta transfer çalışmaları sürüyor. Siyah beyazlıların önceliği Kazımcan Karataş ve Jackson Muleka. Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ediyor. Siyah beyazlılar, Kazımcan Karataş konusunda ısrarcı. Altay kulübü, 19 yaşındaki futbolcu için ilk etapta 2 milyon euro bonservis ücreti istemişti. Bu rakamı biraz aşağı çeken Beşiktaş yönetimi, genç sol bek için görüşmelerini sürdürüyor. Kazımcan Karataş'ın Beşiktaş formasını giymek istemesi de siyah beyazlıların elini güçlendiriyor. Genç futbolcu, Altay formasıyla bu sezon 26 kez görev yaptı.

2 milyon euroluk teklif kabul görmedi

Beşiktaş’ın hedefindeki bir diğer isimse Jackson Muleka. Geçen sezonun ikinci devresinde Kasımpaşa formasıyla göz dolduran Demokratik Kongolu futbolcu için yapılan 2 milyon euroluk teklif, Standart Liege tarafından kabul edilmedi. Siyah beyazlılar, 22 yaşındaki golcüyü kadrosuna katmak için başka opsiyonları devreye sokacak. Yönetimin, önümüzdeki günlerde kiralama artı satın alma opsiyonuyla teklifini yenileyeceği öğrenildi. Kasımpaşa'da 14 Spor Toto Süper Lig maçına çıkan Muleka, 12 kez fileleri sarstı, 4 de gol pası verdi. (TRT Spor)