Beşiktaş, Oktay Derelioğlu'na suç duyurusunda bulundu!

Beşiktaş, Oktay Derelioğlu'na suç duyurusunda bulundu!

Beşiktaş kulübü hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan Oktay Derelioğlu'na suç duyurusu.

Ajans Beşiktaş - Şafak Mahmutyazıcıoğlu Derelioğlu’nun yaptığı açıklamalar üzerine bugün suç duyurusunda bulundu. Konu ile ilgili kendisine ulaştığımız yönetici şu açıklamalarda bulundu.

Suç Duyurusunda bulunduk konuyu adliyeye taşıdık…

Son günlerde asılsız ve mesnetsiz açıklamalar üzerine kulübün hukuk işlerinden sorumlu bir yöneticisi olarak Oktay Derelioğlu için savcılığa suç duyurusunda bulunduk.

İddiaları ispata davet ediyoruz
Oktay Derelioğlu’nun asılsız ve dayanağı olmayan iddialarını ispatlaması gerekiyor. “Fikret Orman birçok yıldız oyuncuyu sattı. Buna rağmen Beşiktaş şu anda 2.1 milyar borç açıklıyor. Önemli kişilerden aldığım bilgiye göre borç 3.5 milyar. Fikret Orman ondan önce Beşiktaş yokmuş gibi hareket ediyor. Sanki Beşiktaş’ı Fikret Orman yarattı.” Şeklindeki açıklamasında önemli kişilerin kimler olduğunu bizlerde merak ediyoruz. Beşiktaş kulübü halka açık ve SPK’ ya bağlı bir dernektir. Hesaplarımızın hepsi ortadadır.Oktay Derelioğlu Başta başkanımız Fikret Orman olmak üzere bütün yönetim kurulu üyelerimizi yalancılık ile hedef göstermiştir.112 yıllık koca bir çınar olan Beşiktaş kulübünde biz yöneticiler ailelerimizden uzak işimizden uzak 24 saat çalışıyoruz bu görevi onurla ve şerefimizle yapıyoruz.

Taraftarlarımızla güç birliği yapmaya devam edeceğiz.
“Kulübümüz ve hukuki girişimlerimiz taraftarımızın sağduyusu sayesinde bugün bu noktaya geldi. Bazı zamanlar maksadı aşan hakaret içeren yorumları üzülerek takip ediyoruz ve hemen hukuki süreci başlatıyoruz.”

Her zaman kulübün haklarını savunuyoruz
“Beşiktaş camiası şunu iyi bilsin…Bir hukukçu olarak, Beşiktaşımıza her kim ve her nerede olumsuz bir şey yapıyorsa hukuk ekibimiz yaşanılan bu tür olayların hukuki sürecini başlatıyor. Yaptığımız her hukuki süreci kamuoyu ile paylaşmıyoruz.Ama olayları yakından takip ediyoruz.. Şeref bey’in, Baba Hakkı’nın, Süleyman Seba’ nın bize öğrettiği saygı çerçevesinde kulübümüz’ün haklarını sonuna kadar koruyoruz ve korumaya devam edeceğiz. ”

Transfer: En iyisini yapmak için uğraşıyoruz
Aynı zamanda transfer komitesinde Umut Güner ile çalışan Şafak Mahmutyazıcıoğlu “İnan’ın gece gündüz çalışıyoruz.Konuştuğumuz oyuncular var. Beşiktaş’ın maddi olarak fazla etkilenmemesi için başkanımızın önderliğinde en iyisini yapmak için uğraşıyoruz..” Açıklamasında bulundu. (Skor)

Etiketler :