Beşiktaş Osmanlıspor maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Beşiktaş Osmanlıspor maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş, Osmanlıspor ile karşılaşıyor. Peki maç ne zaman, saat kaçta ve hangi kanaldan yayınlanacak?

Ajans Beşiktaş - Bu sezon 3 kulvarda mücadele eden Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunun ilk maçında Osmanlıspor'u konuk edecek. Peki, Beşiktaş-Osmanlıspor maçı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta? Detaylar bu haberde... 28 Aralık Perşembe günü Vodafone Park'ta oynanacak karşılaşma, saat 20.30'da başlayacak. Karşılaşma A2 kanalından canlı olarak yayınlanacak. Maça dair tüm haberler ve son dakika gelişmeler ise her zaman olduğu gibi yine Ajans Beşiktaş'ta olacak.

YAYIN HAKLARI ATV GRUBU'NDA

Ziraat Türkiye Kupası’ndaki maçlarını bu sezon da Turkuvaz Medya Grubu'nun 3 kanalı yayınlıyor. Yayınlar Turkuvaz Medya grubunun 3 kanalı; ATV, A2 ve A Spor kanallarından yapılıyor. Maçlar çoğunluklar A Spor ve A2 kanallarından veriliyor. a2 kanalı Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde Türkiye'de yayın yapan bir televizyon kanalı olarak geçen yıl yayına başladı. Yayınına 28 Kasım 2016 günü başlayan kanalda çoğunlukla ATV'deki eski dizileri yayınlanmaktadır. A2, ATV'nin kardeş kanalıdır. ATV'de yeterli süre olmadığı için Türkiye Kupası'ndan çoğu maçlar, A2 ve A Spor kanallarında yayınlanıyor.

Peki A2 kanalını nasıl izleyebilirsiniz? A2 kanalının frekans bilgileri nedir? A2 uydu da var mı? A2 kanalı Digitürk'te var mı? A2 kanalı D-Smart'ta var mı? A2 Turkcell TV'de var mı? A2 kanalı Tivibu'da var mı? A2 kanalı Kablo TV'de var mı? İşte A2 frekans bilgileri ile ilgili detaylar...

A2 kanalının yayınlarına ulaşmak için;

Digiturk 35. kanal,
D-Smart 277. kanal,
Kablo TV 37. kanal,
Tivibu 59. kanal,
Turkcell TV 29.kanal,
FilBox 29. kanal,
Vodafone TV 10. kanal.

A2 kanalınının frekans bilgileri ise şöyle;

12053 Mhz, 
Symbol Rate: 27500, 
FEC: 5/6, 
Pol: H (Yatay) 

Etiketler :