Beşiktaş, Rio Ave maçı hazırlıklarına başladı

Beşiktaş, Rio Ave maçı hazırlıklarına başladı

Beşiktaş, Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu’nda Rio Ave ile Vodafone Park’ta oynayacağı maçın hazırlıklarına, bu sabah BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladığını açıkladı.

Ajans Beşiktaş - Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

''Beşiktaşımız, UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu’nda Rio Ave ile Vodafone Park’ta oynayacağı maçın hazırlıklarına, bu sabah BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Basına kapalı yapılan çalışma, 1.5 saate yakın sürdü.

Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın'ın yardımcıları yönetiminde yapılan antrenman; dinlenme, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Dünkü maçta oynayan futbolcularımız idmanı sahada yapılan rejenerasyon çalışması ile tamamladı. Diğer futbolcularımız, sahada yapılan ısınma koşuları, istasyon koşuları ve stretching çalışması ile antrenmana başladı. Pas çalışması, 5’e 2 çalışması ve dar alanda oyun kontrol pas çalışması yapıldı. İdman, kondisyon koşuları, yarım sahada yapılan çift devreli maç ve şut çalışması ile sona erdi.

Siyah-beyazlılarımız, UEFA Avrupa Ligi’ndeki Rio Ave maçının hazırlıklarına yarın (21 Eylül) saat 11.00’de basına kapalı yapacağı antrenmanla devam edecek.''

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler