Beşiktaş seneye sil baştan: Büyük değişim yolda

Beşiktaş seneye sil baştan: Büyük değişim yolda

Seneye sil baştan olacak Beşiktaş'ta Vida, Gökhan, Kenan, Salih, Welinton, Larin, Batshuayi, Teixeira ve Pjanic gibi yıldızlarla yollar ayrılacak. Karaveli’nin raporu doğrultusunda takıma 14-15 oyuncu alınacak.

Ajans Beşiktaş - Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olacak bir kadro kurmak için kolları sıvayan Beşiktaş yönetimi teknik direktör Sergen Yalçın’ın isteğiyle Salih, Pjanic, Teixeira, Kenan, Umut, Batshuayi gibi yıldızları almış, Rosier ve Ghezzal’ı da elde tutmuştu. Ancak bu sezon şampiyonluk yarışından erken kopan siyah beyazlılarda Önder Karaveli ile birlikte bambaşka bir yol izleniyor. Öncelikle altyapıyı mercek altına alan siyah beyazlılar, gençleri de yakından izliyor.

OYNAMADAN KAZANANLAR

Siyah beyazlılar kadro dışı bırakılan Ljajic, N’Sakala, Lens ve Douglas’ı devre arasında göndermek için fırsat kolluyor. Takımdaki asıl değişim de sezon sonunda yaşanacak. Vida, Gökhan Töre, Kenan, Salih, Welinton, Batshuayi, Teixeira, Pjanic gibi yıldızlarla da yollar ayrılacak ve bunların yerlerine Önder Karaveli’nin raporu doğrultusunda büyük bir gençleştirme hamlesi yapılacak. Bir başka deyişle Beşiktaş’ta seneye takımın yarısına yakını değişmiş olacak. (Türkiye Gazetesi)