Beşiktaş - Siofok hazırlık maçı CANLI izle

Beşiktaş - Siofok hazırlık maçı CANLI izle

Beşiktaş ilk hazırlık maçını bugün BFC Siofok ile yapıyor. Maçı canlı izlemek isteyen taraftarlar yayın ekranı arıyor.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş 2018-2019 sezonunun hazırlıklarına devam ediyor. Siyah beyazlılar Slovakya kampında hazırlıklarını sürdürürken ilk hazırlık maçını da bugün yapacak. Beşiktaş bu akşam Macaristan'ın Nemzeti Bajnoksag Ligi takımlarından BFC Siofok ile yapıyor. Karşılaşma TSİ 19.00'da kamp yapılan otelin sahasında oynayacak.

Beşiktaş bu maç dışında yurt dışı kamplarında; BFC Siofok, Gyirmot FC Gyor, Shaktar Donetsk, CSKA Moskova, Reading ve Krasnodar ile hazırlık maçları oynayacak.

BFC Siofok, Macaristan'nın 2 ligi sayılacak Nemzeti Bajnoksag-2'de yer alan bir futbol kulübüdür. Maçlarını 6500 kişilik Revesz Geza Utcai'de oynuyor. Siofok son hazırlık maçını Slovakya kulüplerinden ZlateMoravce ile 27 Ocak'ta yapmış ve maçı 2-0 Siofok kazanmıştı. Takımın başında teknik adam olarak Karoly Horvath bulunuyor. Geride bıraktığımız sezon Siofok ligi 45 puan ile 13. sırada bitirmişti.

Beşiktaş Siofok maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "Beşiktaş Siofok canlı izle" veya "Beşiktaş hazırlık maçı canlı yayın" şeklinde aramalar yapmaya başladı bile! Taraftarlar, Beşiktaş Siofok maçını şifreli veya şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor.

Ancak üzülerek belirtmeliyiz ki Beşiktaş-Siofok mücadelesinin bir yayıncı kanalı bulunmuyor. Beşiktaş dahil 3 büyüklerin hazırlık maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşun D-Smart olduğu biliniyor. Ancak D-Smart bu hakkını bilinmeyen nedenlerle kullanmıyor veya kullanamıyor. Yayın hakkı elinde olmadığı için Beşiktaş'ın resmi TV kanalı BJK TV'nin de yayın yapması mümkün değil.

Macaristan tarafında ise hHerhangi bir yerel yayıncı yok. Bu yüzden maçın yabancı kanallarda da bulunabilmesi imkansız. Sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. 

Maça dair tüm bilgiler ve ayrıntı haberler her zaman olduğu gibi Ajans Beşiktaş'ta yer alacak.

 

Etiketler :