1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Beşiktaş Sompo Japan - Arel Büyükçekmece maçı CANLI izle
Beşiktaş Sompo Japan - Arel Büyükçekmece maçı CANLI izle

Beşiktaş Sompo Japan - Arel Büyükçekmece maçı CANLI izle

Arel Büyükçekmece, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde Beşiktaş Sompo Japan ile karşılaşıyor.

A+A-

Arel Büyükçekmece - Beşiktaş Sompo Japan maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Arel Büyükçekmece Beşiktaş Sompo Japan maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Arel Büyükçekmece Beşiktaş Sompo Japan canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Arel Büyükçekmece ile Beşiktaş Sompo Japan arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Karşlaşma Tivibu Spor 2 kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir ve  bir çok ligin maçlarını abonelikli olarak yayınlamaktadır. Bu maçı yasal yollarla izlemek için Tivibu abonesi olmanız gerekmektedir. Ücret bilgilerini ve kampanyaları Tivibu.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Tivibu'da spor kanalı olarak Tivibu Spor, Tivibu Spor 2, Tivibu Spor 3 ve Tivibu Spor 4 kanalları yer alıyor. Bunlar dışında Eurosport ve Foxsport gibi spor kanalları da Tivibu'da yer almaktadır.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

TİVİBU SPOR CANLI YAYIN İZLEME LİNKİ

Önceki ve Sonraki Haberler