![Beşiktaş Sompo Japan FIBA Şampiyonlar Ligi'ne galibiyetle başladı!](https://www.ajansbesiktas.com/d/news/20201.jpg)
Beşiktaş Sompo Japan FIBA Şampiyonlar Ligi'ne galibiyetle başladı!
Beşiktaş Sompo Japan deplasmanda medi Bayreuth ile karşı karşıya geldi.
Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Sompo Japan, FIBA Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk maçında Almanya temsilcisi Medi Bayreuth ile karşı karşıya geldi. Almanya'nın Bayreuth kasabasındaki Oberfranken Spor Salonu'nda oynanan mücadeleyi siyah beyazlılar 70-78'lik skorla kazandı. Beşiktaş Sompo Japan bu sonuçla Avrupa'ya galibiyetle başladı.