Beşiktaş taraftarının “Namoğlu istifa” isteğini, ultraslan üstüne alındı!

Beşiktaş taraftarının “Namoğlu istifa” isteğini, ultraslan üstüne alındı!

Beşiktaş taraftarının MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'na tepkisi sürüyor. Galatarasay'ın taraftar grubu konuya sessiz kalmayarak Twitter hesabından bir açıklama yaptı. İşte detaylar...

Ajans Beşiktaş - Spor Toto Süper Lig'deki hakem atamalarının ve hakemlerin maç yönetimlerinin adil olmadığını düşünen ve günlerdir sosyal medya üzerinden #SürenDolduNamoğlu, #DefolGitNamoğlu ve #YusufNamoğluIstifa etiketleriyle tepkilerini dile getiren Beşiktaşlı taraftarlar  son olarak #NamoğluVARsaİyiNiyetYok etiketiyle sosyal medya kampanyası başlattı.

Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu'ya yönelik Beşiktaş taraftarlarının Twitter üzerinden başlattığı ve daha sonra diğer takım taraftarlarının da katıldığı sosyal medya kampanyasına ultraslan'dan açıklama geldi. 

Galatasaray'ın taraftar grubu ultraslan Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı: 

"Son dönemde, eski EFSANE başkanları Demirören sayesinde şampiyon olarak “internetin varlığından haberdar olan” bir güruhun MHK Başkanı üzerinden yürütmeye çalıştığı komik algı operasyonunu gündemimiz yoğun olsa da gülerek takip ediyoruz.

Elde ettikleri son 2 şampiyonluktan birini mevcut MHK Başkanı Namoğlu döneminde kazanan bu enteresan güruhun, kulüplerinin eski EFSANE başkanı DEMİRÖREN’E SADECE MADDİ DEĞİL AYNI ZAMANDA 2 TANE DE ŞAMPİYONLUK BORÇLU olduğunu görmezden gelmeleri ise tam bir komedidir.

Demirören yönetimindeki TFF'nin, "BÜTÜN" kurullarının ve sahaya gönderdiği tetikçilerin kendilerini nasıl koruyup kolladığı futbol camiasının hafızasındadır!

Sahada görülmeyen tekmeler, duyulmayan küfürler, kameralarla tespit edilen küfürlere verilmeyen cezalar, futbol sahalarını tiyatroya çevirmenin göz ardı edilmesi bizzat O ÇOK SEVDİĞİNİZ “EFSANE ONURSAL” BAŞKANINIZ DEMİRÖREN'İN KIYAĞI DEĞİL DE NEDİR?

 

Türkiye'de hakemlik ve hakem yöneticiliği başlı başına bir sorundur! 

Çok uzağa gitmeye gerek yok. 

Sadece bu sezon başından bu yana VAR sisteminden HAKSIZ YERE DEFALARCA GALATASARAY ALEYHİNE VERİLEN KARARLAR bile TFF'nin tetikçilerinin art niyetini göstermektedir!

GALATASARAY düşmanlığı ile nam salmış beceriksiz ve art niyetli hakemlerin beceriksiz ve art niyetli yöneticisi Yusuf Namoğlu bizce de derhal İSTİFA etmelidir! #istifaEtNamoğlu

 

Ama Yusuf Namoğlu’nu oraya getiren Demirören'e tek laf etmeden ve yine Demirören’in getireceği yeni ismin farklı olacağını düşünmek düpedüz futbol cahilliğidir.

 

Bu rezil federasyona GIK etmemenizin, altındaki yetersiz maşaları hedef alarak "KORUMANIZ YETMİYOR, ARTIK DAHA FAZLA KORUYUN BİZİ" diye ağlamanızın ASIL SEBEBİNİ siz itiraf edemeseniz de biz adımız gibi BİLİYORUZ!

KORKUNUZUN, ENDİŞENİZİN, KOMPLEKSİNİZİN ADI : FATİH TERİM VE ŞAMPİYONLUKLARIMIZDIR!

 

Karşısında çaresiz kaldığınız bu korku için tutunacak bir dal, sığınacak yeni limanlar arıyorsunuz ve mecbur hedef değiştiriyorsunuz! 

Duruşunuz yok, kıvırıp duruyorsunuz!

Ama KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK, BİLİYORSUNUZ...

Siz yazamıyorsunuz, biz yazalım; TÜRKİYE'DE FUTBOLUN TEMEL SORUNU "EN TEPEDEN BAŞLAMAK ÜZERE" FEDERASYONDUR! Ve bütün kurullarıyla derhal istifa etmelidir.

Herkes bunları KORKMADAN yazabilmelidir."

 

Etiketler :