Beşiktaş teknik direktörlük için Pal Dardai ile görüştü!

Beşiktaş teknik direktörlük için Pal Dardai ile görüştü!

Süper Lig'de Sergen Yalçın ile yollarını ayıran Beşiktaş teknik direktörlük koltuğu için Pal Dardai ile görüştü. Hertha Berlin'den ayrılan teknik adamın, siyah-beyazlı takımla ilgili kararı belli odlu.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının ardından takımın başına geçecek yeni teknik direktörün kim olacağı merak ediliyor. Kayserispor ve Fenerbahçe maçlarına Önder Karaveli yönetiminde çıkan ve sezon sonuna kadar Önder Karaveli ile yola devam etme ihtimali bulunan Beşiktaş için Pal Dardai ismi gündeme geldi.

BEŞİKTAŞ'A ŞİMDİLİK OLUMSUZ YANIT

Macar basınında yer alan haberlere göre, Hertha Berlin ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran Pal Dardai ile Beşiktaş yönetimi bir görüşme gerçekleştirdi. Fakat Pal Dardai'nin şu anda Beşiktaş'ın başına geçmek istemediği ve geleceğiyle ilgili kararını yaz aylarında vereceği kaydedildi. Nemzeti Sport'un haberine göre Pal Dardai, Hertha Berlin'de teknik direktörlük görevi sona erse de kulübün içerisinde farklı departmanlarda yoluna devam edebilir.

45 yaşındaki Macar teknik adam, daha önce Hertha Berlin'in alt yaş takımlarını ve A Takımı'nı çalıştırdı. Pal Dardai ayrıca Macaristan Milli Takımı'nda da geçici olarak kısa süre teknik direktörlük yaptı. (Futbol Arena)