Beşiktaş, Tolgay Arslan için gelen teklifi reddeti

Beşiktaş, Tolgay Arslan için gelen teklifi reddeti

Beşiktaş'ın orta sahadaki yıldız oyuncusu Tolgay Arslan'ın adı son günlerde Alman takımlarıyla anılırken yönetimin Bayer Leverkusen'den gelen transfer teklifini reddettiği iddia edildi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Tolgay Arslan için gelen tekliflerin olduğu iddia edilmişti. Bayer Leverkusen'in başarılı futbolcu için 10 milyon Euro'luk bir teklif yaptığı öne sürüldü. 

Siyah-Beyazlılara 2015 yılında gelen ve sergilediği performansla Şenol Güneş'in önemli opsiyonları arasında bulunan 26 yaşındaki futbolcu için yönetim önemli bir teklifi geri çevirdi.
 
Beşiktaş, Tolgay Arslan'ı satacak mı?

Fotomaç'ın bilgisine göre, Tolgay Arslan için Bayer Leverkusen'den gelen 10 milyon euro'luk teklife 'hayır' yanıtını verdi. Tolgay, ara transfer döneminde Bundesliga ekibi Bayer Leverkusen'in radarına girmişti. Önce 8 milyon euro, son olarak 10 milyon euro'luk teklifle Kara Kartal'ın kapısını çalan Leverkusen'e, Beşiktaş'tan 'olumsuz' dönüş yapıldı. Teknik direktör Şenol Güneş'in olumsuz raporu sonrasında yönetim, Alman ekibine ret yanıtı verdi..
 
Beşiktaş'ta Tolgay Arslan'ın ilk yarıdaki performansı

Tolgay Arslan ligin ilk yarısında 15'i lig olmak üzere toplamda 22 maçta forma giydi. Bu maçlarda toplamda 1266 dakika süre alan Tolgay Arslan 1 asist yaptı.

Etiketler :