Beşiktaş Torshavn maçı CANLI izle

Beşiktaş Torshavn maçı CANLI izle

Beşiktaş, evinde UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacağı B36 Torshavn maçına çıkıyor. Siyah-Beyazlılar, bu akşam Faroe Adaları ekibi ile karşılaşıyor. Maçı CANLI izlemek mümkün...

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ikinci maçında Vodafone Park'ta Faroe Adaları ekibi B36 Torshavn’ı konuk ediyor. Beşiktaş ilk maçını kazanarak önemli bir avantaj sağlamıştı. UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunun rövanş mücadelesinde bu akşam Faroe Adaları’ndan B36 Torshavn’ı konuk edecek Beşiktaş, uzun bir aradan sonra stadında taraftarıyla buluşacak. Deplasmandaki karşılaşmayı Jeremain Lens ve Gökhan Gönül’ün golleriyle 2-0 kazanan Beşiktaş, rakibi karşısında bu avantajını kullanarak tur arayacak.

Vodafone Park'taki maç TSİ 21.00’de başlayacak mücadeleyi, Portekiz Futbol Federasyonundan Carlos Xistra yönetecek. Xistra’nın yardımcılıklarını Nuno Pereira ve Nuno Miguel Silva Manso yapacak. Vitor Fernandes Ferreira ise karşılaşmada dördüncü hakem olarak görev alacak.

Öncelikle şunu vurgulamalıyız ki, Beşiktaş ile Torshavn arasındaki oynanacak maç öncesi ve sonrası tüm gelişmeleri Ajans Beşiktaş farkıyla takip edebilirsiniz. 26 Temmuz 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:00'da başlayacak olan maç D-Smart'ın Smart Spor kanalından yayınlanacak. Beşiktaş Torshavn maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "Beşiktaş Torshavn canlı izle" ve "Torshavn Beşiktaş canlı izle" aramalarını yapmaya başladı bile! Taraftarlar, Beşiktaş Torshavn maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Beşiktaş dahil 3 büyüklerin hazırlık maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşun D-Smart bazı maçlarda bu yayınları yapmıyor. Bu tür durumlarda Beşiktaş'ın resmi kanalı BJK TV'nin de yayın yapabilme hakkı bulunmuyor. Ancak neyseki bu kez bir hazırlık maçı TV'den izlenebilecek. 

Mücadele Smart Spor HD kanalından canlı ve naklen olarak ekranlara gelecek. Bilindiği üzere Smart Spor kanalı dijital yayın platformu D-Smart'ın abonelerine özeldir. Dolayısıyla bu kanalı ve bugünkü maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Smart Spor'da yer alan diğer maçları ve spor karşılaşmalarını izlemenz için, D-Smart'ın Aile-Spor adlı paketine abone olabilirsiniz.

Bu maç dışında Beşiktaş'ın sezon öncesi hazırlık maçları D-Smart'ta futbolseverlerle buluştu. Ayrıca D-Smart abonesi olanlar ek paketle mobil platform D-Smart Go'ya da erişebilir. Smart Spor HD kanalı D-Smart GO'da da yer almaktadır. Eğer D-Smart abonesi ve D-Smart GO ek paketi üyesiysenz aşağıdaki bağlantı ile izleme sayfasına ulaşabilirsiniz:

MAÇI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Diğer yandan maçı radyodan dinlemek isterseniz kötü bir haberimiz var. D-Smart'taki bu maçı naklen aktaracak bir radyo kanalı bulunmuyor. Öte yandan BJK TV'nin de maça özel bir anlatım yayını yapması beklenmiyor.

KAÇAK YAYINLAR

D-Smart abonesi olmayan sporseverler internet üzerinden yapılan kaçak yayınları arıyor. Sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar maç yayınlarının izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

YABANCI SPOR KANALLARI

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına üyeyseniz D-Smart'ın anlaşmalı olduğu yabancı kanalların yayın akışlarını takip edebilir, maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçenebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.