Beşiktaş transfer haberi | İşte takımdan ayrılacak isimler!

Beşiktaş transfer haberi | İşte takımdan ayrılacak isimler!

Şenol Güneş ile birlikte kadroda değişikliğe gitmeye hazırlanıyor. Yaklaşan ara transfer döneminde yeni isimlerle kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş'ta gidecek olan isimler de şekillenmeye başladı.

Ajans Beşiktaş - Süper Lig'de sezona istediği gibi başlayamayan Beşiktaş'ta kötü gidişatın faturası Valerien Ismael'e kesilmiş ve Fransız teknik adamla yollar ayrılmıştı.

Siyah-beyazlılar yeni teknik direktörü Şenol Güneş ile birlikte kadroda değişikliğe gitmeye hazırlanıyor. Yaklaşan ara transfer döneminde yeni isimlerle kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş'ta gidecek olan isimler de şekillenmeye başladı.

Tivibu Spor'da konuşan Fanatik Gazetesi Editörü Gökmen Özcan, Beşiktaş'ın transfer gündeminde yaşanan son gelişmeleri aktardı.

Şenol Güneş'in Welinton'dan memnun olmadığını ifade eden Gökmen Özcan, "Göreve gelir gelmez zaten savunmadaki hatalardan bahsetti Şenol hoca. Welinton ile yolların ayrılacak. Savunmaya lider özellikli oyuncu alınması gerektiği ortada. Yabancı sınırında bir boşluk açılmış olacak." dedi.

Beşiktaş'ın en az dört futbolcuyla yollarını ayırmasını beklediğini söyleyen Gökmen Özcan, "Bu isimlerden biri zaten Welinton. Bunun dışında liste dışı zaten iki oyuncusu var Beşiktaş'ın. Bunlardan biri; Utku Yuvakurandiğeri Tyler Boyd. Bu iki ismin gönderilmesi ya da kiralanması sürpriz olmayacaktır. Bunun dışında Şenol Güneş'in N'koudou'nun performansından da çok memnun olduğunu düşünmüyorum. Dünya Kupası'nda forma giyecek belki orada iyi bir görüntü ortaya koyarsa Beşiktaş satabilir." dedi. (Fanatik)