1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Beşiktaş yönetimi, Şenol Güneş konusunda kararsız! İki görüş var...
Beşiktaş yönetimi, Şenol Güneş konusunda kararsız! İki görüş var...

Beşiktaş yönetimi, Şenol Güneş konusunda kararsız! İki görüş var...

Beşiktaş Yönetimi, Teknik Direktör Şenol Güneş'le yola devam edeceğe benziyor. Ancak iki ayrı görüş de mevcut. Başkan Orman, Ahmet Kavalcı ve Serdar Adalı'ya görev verdi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Bugünkü Milliyet ve Star gazeteleri Beşiktaş yönetiminin, Şenol Güneş'le yola devam etme kararı aldığını yazdı. AsistAnaliz.com'dan Kartal Yiğit'in haberine göre ise yönetim bu konuda iki farklı düşüncede.

FİKRET ORMAN TEKNİK ADAM DEĞİŞİKLİĞİNE SICAK BAKMIYOR 

Başkanlık koltuğuna oturduğu günden beri sezon ortasında teknik adam değişikliğine sıcak bakmayan Fikret Orman, takım içerisindeki disiplinin yeniden sağlanması açısından Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Kavalcı'ya da tam yetki verdi.

AHMET KAVALCI ÇÖZÜM ARAYACAK

Şu an için hoca değişikliğinin bir fayda getirmeyeceğini düşünen yönetim kurulu, ayrıca Şenol Güneş'in sezon sonuna kadar olan alacağını da göz önünde bulundurarak, deneyimli teknik adam ile devam edilmesi konusunda görüş birliğine vardı. Başkan Fikret Orman ile görüşen Futbol Şubesi Sorumlusu Ahmet Kavalcı'nın ise "Sorun teknik heyette değil. Maalesef takım içerisinde bazı oyuncular kafalarında burayı bitirmiş. Bu futbolcularla yolları ayırarak yapılacak bazı transferlerle kan değişikliği sağlanabilir. Devre arası bizim için önemli bir fırsat. Yönetim olarak hocamızla baş başa vererek çözüm yolları üretebiliriz. Başka türlü bir çare arayışı bize yarar sağlamaz" ifadelerini kullandığı aktarıldı.

SERDAR ADALI, GUTİ İLE GÖRÜŞTÜ

Bu arada ikinci Başkan Serdal Adalı'nın da Guti ile görüşerek yardımcı antrenör gözünden takım içerisindeki sorunları öğrenmeye çalıştığı vurgulandı. Önceki akşam İspanyol teknik adamla bir araya gelen Adalı'nın da, tıpkı Ahmet Kavalcı gibi devre arasında sorunların çözümü için elini taşın altına sokacağı vurgulandı.

ŞENOL GÜNEŞ YARIM BIRAKMAK İSTEMİYOR

Beşiktaş'ta Şenol Güneş krizi devam ederken, siyah beyazlıların yönetiminde Serdar Adalı, Melih Aydoğdu gibi isimler Guti'nin takımın başına geçmesini istediği belirtildi. Şenol Güneş'in olası ayrılığında ise Umut Güner'in oyunu Tamer Tuna'dan yana kullanacağı dile getirildi.

Güneş'in ne karar vereceği henüz netleşmemişken takımı da yarıda bırakmak istemediği biliniyor.

YÖNETİM İKİYE AYRILDI

Beşiktaş yönetimi hoca konusunda ise 2'ye ayrılmış durumda. Adalı, Aydoğdu gibi başı çeken isimlerin Guti'yi takımda yarım sezon çalıştırabileceğini öngördüğü bir diğer gurubun ise Tamer Tuna'nın takımın başına getirilmesi gerektiği görüşünde birleştiği ve bu ortamın da fikir ayrılığı oluşturduğu öğrenildi. (Milliyet, Star ve Asist Analiz)

Önceki ve Sonraki Haberler