Beşiktaş yönetiminden flaş Önder Karaveli kararı!

Beşiktaş yönetiminden flaş Önder Karaveli kararı!

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın görevden alınmasının ardından yerine getirilen Önder Karaveli için Siyah Beyazlı yönetim flaş bir karar aldı. İşte ayrıntılar...

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Siyah Beyazlı yönetim Sergen Yalçın'ın yerine getirilen Önder Karaveli için flaş bir karar aldı. İşte ayrıntılar...

YALÇIN SONRASI SÜRPRİZ KARAR

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın ile karşılıklı yolların ayrılmasının ardından göreve kimin getirileceği merak ediliyordu. Siyah Beyazlı yönetim Yalçın sonrası büyük bir sürprize imza atmıştı.

KARAVELİ MÜTHİŞ BAŞLADI

Beşiktaş U19 takımının teknik direktörü Önder Karaveli, Sergen Yalçın'ın yerine göreve getirilmişti. Karaveli, Kayserispor, Fenerbahçe ve, Göztepe maçlarından 7 puan çıkararak dikkatleri üzerine toplamıştı.

İLK MAĞLUBİYETİNİ ALDI

Kartal’da Sergen Yalçın’ın istifası ardından göreve getirilen U-19 Takımı Teknik Sorumlusu Önder Karaveli, Süper Lig’de ilk mağlubiyetini İttifak Holding Konyaspor deplasmanında aldı.

YÖNETİMİN BAKIŞ AÇISI DEĞİŞMEDİ

Kayserispor, Fenerbahçe ve Göztepe maçlarını 7 puanla kapatan Karaveli, Konya’dan son dakika golüyle eli boş ayrıldı. Ancak bu yenilgi, Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimin, Önder Karaveli’ye bakış açışını değiştirmedi.

KARAVELİ İLE YOLA DEVAM KARARI

Siyah-beyazlı yönetimin, kısa süre içinde hem camianın hem de futbolcuların güvenini kazanan 47 yaşındaki teknik adamla yola etme arzusunda olduğu belirlendi.

YÖNETİM ARKASINDA

Başkan Çebi ve yöneticilerin, Süper Lig’in en iyi ekiplerinden biri olan Konyaspor’a karşı rakip sahada ortaya konulan futboldan mennun olduğu ifade edildi. Başarılı olması halinde Önder Karaveli ile uzun süre çalışmanın hesaplarını yapan siyah-beyazlıların, deneyimli teknik adamın arkasında olduğu vurgulandı.

'KULÜBÜMÜZ AÇIKLAMA YAPACAKTIR'

Önder Karaveli, Konyaspor maçından sonra yaptığı açıklamada, “Bana verilen görevi mümkün olduğu kadar iyi, doğru ve net şekilde yapmaya çalışıyorum. Belirsizlik yok aslında. Kulübümüz en doğru kararı bir an önce verip bir açıklama yapacaktır. En doğru organizasyona en kısa zamanda Beşiktaş ulaşacak hiç şüpheniz olmasın” ifadelerini kullanmıştı.

ÖNDER KARAVELİ DE DEVAM ETMEK İSTİYOR

Sezon sonuna kadar geçerli teknik sorumlu sözleşmesine imza atan siyah-beyazlı hocanın görevini sürdürmek istediği kaydedildi. Önder Karaveli’nin, yönetimin ilerleyen dönemde farklı bir ismi göreve getirmesi halinde teknik ekipte yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. (Milliyet - Serdar Sarıdağ)