Beşiktaş yönetiminden futbolculara Monaco jesti!

Beşiktaş yönetiminden futbolculara Monaco jesti!

Şampiyonlar Ligi'nde Monaco ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta yönetim kesenin ağzını açtı. Siyah beyazlıların kazanması halinde UEFA'dan gelecek 1,5 milyon euro'luk galibiyet parası prim olarak dağıtılacak.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş’ta Monaco maçı hazırlıkları devam ederken, yönetim de futbolcuları yalnız bırakmıyor.  Alanya galibiyeti sonrası ligde uzun bir aradan sonra 3 puanla tanışan siyah beyazlılarda gözler Avrupa’ya çevrilirken, kritik 90 dakika öncesinde yönetim de futbolculara moral vermeye çalışıyor.

Monaco maçı öncesi hem teknik heyet hem de futbolcularla bir araya gelen yönetim, alınacak 3 puanın önemini vurguluyor. Yarın Monaco’dan alınacak 3 puanın gruptan çıkmayı garantileyecek olması ayrı bir motivasyon kaynağı olurken, yönetimin de prim konusunda cömert davranağı öğrenildi.

beİN Sports’un haberine göre; maçın kazanılması durumda UEFA’dan gelecek olan 1.5 milyon euro galibiyet parası prim olarak futbolculara dağıtılacak.

Beşiktaş, aynı zamanda 3 puanın alması durumunda yeni bir rekora daha imza atacak. Şampiyonlar Ligi grup aşamalarında 3’de 3 yapan ilk Türk takımı unvanını elinde bulunduran Beşiktaş, kazanırsa ilk 4’de 4 yapan Türk takımı olmanın yanında, grup aşamalarında en çok puan toplayan Türk takımı da olacak.

Etiketler :