Beşiktaş'a 12 milyon liralık sponsor

Beşiktaş'a 12 milyon liralık sponsor

Beşiktaş Kulübü, ING Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden takımına blockchain (kripto para) borsasında yer alan bir firmayla 1.5 milyon dolarlık yani yaklaşık 12 milyon liralık bir anlaşma sağladı.

Beşiktaş'a 12 milyon liralık sponsor

Beşiktaş haberleri... Beşiktaş Kulübü, ING Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden takımına blockchain (kripto para) borsasında yer alan bir firmayla 1.5 milyon dolarlık yani yaklaşık 12 milyon liralık bir anlaşma sağladı. Anlaşma 1.5 yıllık olacak. Böylece basketbol takımının maliyeti çıkartılmış olunacak. İşte detaylar...

20 Ocak 2021 15:36- Son Güncelleme - 20 Ocak 2021 15:45

Ceyhun KUBURLU-ÖZEL

Ajans Beşiktaş - Basketbolda altyapı ve genç oyunculara yönelerek yeniden yapılandırmaya giden Beşiktaş, şube önemli maddi kaynak yarattı. Siyah beyazlı kulüp, basketbol takımına yeni bir sponsor buldu. Resmi açıklamanın Cuma günü yapılması bekleniyor.

1.5 yıllık anlaşma

Türkiye'de son yıllarda özellikle kripto para alanında önemli sponsorluklar yapılıyor. Futbol ile başlayan süreç basketbola da sıçradı. Beşiktaş da Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden takımına blockchain (kripto para) borsasında yer alan bir firmayla 1.5 milyon dolarlık yani yaklaşık 12 milyon liralık bir anlaşma sağladı. Anlaşma 1.5 yıllık olacak. (Ajansspor)