1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Beşiktaş'a yeni sponsor!
Beşiktaş'a yeni sponsor!

Beşiktaş'a yeni sponsor!

Beşiktaş, araç kiralama şirketi Europcar'ın Erkek Basketbol Takımı'na sponspor olduğunu açıkladı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş, araç kiralama şirketi Europcar'ın Erkek Basketbol Takımı'na sponspor olduğunu açıkladı. İşte Beşiktaş'ın açıklaması;

''Avrupa’nın en büyük araç kiralama şirketi Europcar, Erkek Basketbol Takımımıza sponsor oldu.

Anlaşma kapsamında Erkek Basketbol Takımımız, 2020-2021 sezonunda, ING Basketbol Süper Ligi’nde ve Avrupa’da oynayacağı tüm müsabakalarda, Europcar logolu şortlarla mücadele edecek.

Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Enis Ulusoy, Erkek Basketbol Takımımıza destek veren Europcar’a teşekkür etti ve şunları söyledi:

“Beşiktaş JK, Türkiye’nin en köklü spor kulübü ve taraftarlarımızdan aldığımız güç ve sponsorlarımızın desteği ile Türk sporunun geleceği için var gücümüzle çalışıyoruz. Europcar, Beşiktaşımızı zor dönemlerde yalnız bırakmayan en önemli destekçilerimizden. Kendilerine Türk basketboluna gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bu iki marka güçlerini birleştirerek ülkemize sportif anlamda büyük başarılar getirecek, buna inancım tam.”

FDN Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Europcar Türkiye, otomotiv kiralama sektöründeki pazar payını artırma faaliyetlerinin yanı sıra, pandemi döneminde de sosyal sorumluluk ve sponsorluk anlaşmalarına devam ediyor.

Futbol Altyapı ve Tüm Branşlar Spor Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz ve Europcar Türkiye Genel Müdürü Fırat Fidan, Türkiye’nin en köklü kulüplerinden biri olan Beşiktaşımız ile sponsorluk anlaşması imzalamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Pandemi döneminde, Türkiye’de spora katkı sağlıyor olmak bizler için oldukça değerli. Kurum hedeflerimizden biri de, ülkemize ve insanlarımıza yalnızca ticari anlamda değil, bu tür iş birlikleri ile de yararlı olabilmek. Sporun enerjisine, dinamizmine bu dönemde çok ihtiyacımız var. Beşiktaş Erkek Basketbol Takımının Europcar desteğiyle 2020-21 sezonunda çok güzel zaferler yaşayacağına inancım tam.”

Önceki ve Sonraki Haberler