Beşiktaş'ın Cenk Tosun planı ortaya çıktı

Beşiktaş'ın Cenk Tosun planı ortaya çıktı

Beşiktaş'taki ikinci dönemine fırtına gibi başlayan ancak sakatlığı sebebiyle bugün oynanacak Denizlispor karşılaşmasında forma giyemeyecek olan futbolcu için Beşiktaş'ın planı ortaya çıktı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın Everton'dan kiraladığı golcüsü Cenk Tosun ile ilgili planları dış basında da sıkça dillendirilmeye başlandı. Almanya merkezli Ligablatt.de adlı site, Everton'ın usta forvetin Beşiktaş'ta verimli bir süreç geçirmesinden memnuniyet duyduğunu ancak yaz transfer dönemi için taraflar arasındaki en büyük engelin mali konular olduğunu yazdı.

Cenk'i bedelsiz olarak siyah-beyazlılara bırakmak istemeyen İngilizlerin makul bir ücret karşılığında transfere onay verebileceği ifade edildi.

Ayrıca Beşiktaş'ın Cyle Larin'i satarak 29 yaşındaki Cenk'in maliyetini karşılayabileceği belirtilirken, 10 milyon euro'nun üzerinde bir teklif gelmesi halinde Kanadalı futbolcunun elden çıkarılacağı kaydedildi. Haberde Cenk Tosun'un Beşiktaş'ta kalmak istediğinin özellikle aldı çizildi. Everton cephesinde de Cenk'in gözde bir isim olmadığı yorumu yapıldı. (Fotomaç)

Önceki ve Sonraki Haberler