Kütahya Beşiktaşlılar Derneği yönetim kurulu, dernek üyeleri ve taraftarlarımız, Kızılay Kan Merkezi’nde kan bağışında bulundu.
Beşiktaş'ın dernekleri bu hafta neler yaptı?
![Beşiktaş'ın dernekleri bu hafta neler yaptı? 1](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/544_1.jpg)
![Beşiktaş'ın dernekleri bu hafta neler yaptı? 2](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/544_2.jpg)
Kandıra Beşiktaşlılar Derneği, ilçelerinin Karaağaaç İlk Okulu ve Ana Okulu’nda 200 öğrenciye muhtelif kırtasiye malzemesi ve süt hediye etti.
![Beşiktaş'ın dernekleri bu hafta neler yaptı? 3](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/544_3.jpg)
Bakırköy Beşiktaşlılar Derneği, bir alışveriş merkezinde düzenlediği organizasyonla yavru kartallara ve Beşiktaşlılara hediyeler verdi. Kulübümüze katkı amacıyla Beşiktaş Dergisi’ne abonelik de alınan ve AVM’de kurulan stantta Beşiktaş Dergileri ve Türk Bayrakları yer aldı.
![Beşiktaş'ın dernekleri bu hafta neler yaptı? 4](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/544_4.jpg)
Başkanımız Fikret Orman, Vodafone Arena’da bulunan kulüp binamızda Baden Württemberg Beşiktaşlılar Derneği üyelerini ağırladı. Ziyaretin sonunda Baden Württemberg Beşiktaşlılar Derneği üyeleri Başkanımız Fikret Orman’a plaket takdim etti.
![Beşiktaş'ın dernekleri bu hafta neler yaptı? 5](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/544_5.jpg)
Kadıköy 100 Yıl Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Çoşkun Kargın ve dernek yönetim kurulu, Çanakkale’de yaşanan depreme yardım çağrısını değerlendirerek yetkililerle irtibata geçti ve bu doğrultuda istenilen malzemeleri tedarik ederek Ayvacık Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı’na teslim etti.
![Beşiktaş'ın dernekleri bu hafta neler yaptı? 6](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/544_6.jpg)
Kırgızistan Beşiktaşlılar Derneğimiz, her yıl ülkelerinde düzenlenen ve 36 takımın katıldığı Veteranlar Ligi’ne iş adamları, akademisyenler, Türk ve KKTC Kırgizistan temsilcileriden oluşan bir takımla katılarak ülkemizi ve Beşiktaşımızı gururla temsil etti.