Beşiktaş'ın gündemindeki ikili: Harun Tekin ve David Ospina!

Beşiktaş'ın gündemindeki ikili: Harun Tekin ve David Ospina!

Beşiktaş yönetimi, Fabri’nin Fulham’a transferi sonrası kaleci arayışına başladı. Siyah Beyazlılar, Bursaspor'dan Harun Tekin ve Arsenal’den David Ospina için temasa geçmeye hazırlanıyor.

Ajans Beşiktaş - Fabri’nin Fulham’a transferi sonrası kaleci transferine öncelik veren Siyah Beyazlılar, Bursaspor'dan Harun Tekin ve Arsenal'den David Ospina üzerinde duruyor.

Teknik direktör Şenol Güneş'in Bursaspor'dan öğrencisi olan Harun'un, Yeşil Beyazlılar ile 2 yıl daha sözleşmesi var. Beşiktaş, 29 yaşındaki oyuncu için henüz Bursaspor'a resmi teklifini sunmadı. Bu hafta kulüplerin görüşmesi ve transfere yön vermeleri bekleniyor. A Milli Takım kadrosunda da yer alan Harun, geçen sezon 32 karşılaşmada yeşil beyazlıların kalesini korudu.

YENİDEN DAVID OSPINA

Arsenal'den ayrılma aşamasında olan David Ospina, 2 sezon önce de Beşiktaş'ın gündemine gelmişti. O dönemde İngiliz ekibinde kalan Kolombiyalı file bekçisinin kulübü ile sözlşemesi bu sezon sonunda tamamlanacak. Arsenal'de istediği forma şansını bulmayan 29 yaşındaki oyuncu, sürekli forma giyeceği bir takıma transfer olmak istiyor. Beşiktaş bu durumu avantaja çevirerek, karşılaya bileceği bir bonservis bedeli ile Ospina'yı kadrosuna katmayı planlıyor. (NTV Spor)

Etiketler :