Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi G Grubu 3. maçında Monaco ile deplasmanda karşılaşacak.
Beşiktaş’ın Ş.Ligi'ndeki rakipleri bu hafta ne yaptı?
![Beşiktaş’ın Ş.Ligi'ndeki rakipleri bu hafta ne yaptı? 1](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/1191_1.jpg)
![Beşiktaş’ın Ş.Ligi'ndeki rakipleri bu hafta ne yaptı? 2](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/1191_2.jpg)
Monaco, Fransa Ligi'nde O. Lyon ile karşılaştı. Lyon, 90+5. dakikada bulduğu golle karşılaşmayı 3-2 kazandı. Lyon'un golleri Fekir (2) ve Mariano'dan gelirken, Monaco'nun gollerini Rony Lopes ve Adama Traore kaydetti.
![Beşiktaş’ın Ş.Ligi'ndeki rakipleri bu hafta ne yaptı? 3](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/1191_3.jpg)
Porto, Portekiz Kupası'nda Lusitano ile deplasmanda karşılaştı. Rahat bir maç çıkartan Porto, rakibini 6-0 yenerek Portekiz Kupası'nda bir üst tura çıkmayı başardı. Porto'da Vincent Aboubakar 2 gol atarken diğer goller, Marcano, Otavio, Galeno ve Hernani'den geldi.
![Beşiktaş’ın Ş.Ligi'ndeki rakipleri bu hafta ne yaptı? 4](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/1191_4.jpg)
Beşiktaş'ın Devler Ligi'ndeki rakiplerinden RB Leipzig, Borussia Dortmund ile deplasmanda karşılaştı. Leipzig, rakibini 3-2 mağlup etti. Leipzig'in golleri Sabitzer, Poulsen ve Augustin'den gelirken, B. Dortmund'un gollerini Aubemeyang (2) kaydetti.
![Beşiktaş’ın Ş.Ligi'ndeki rakipleri bu hafta ne yaptı? 5](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/1191_5.jpg)
Beşiktaş, G Grubu'ndaki ilk maçında Porto'yu 3-1, ikinci maçında Leipzig'i 2-0 yenmişti. Siyah-beyazlı takım 6 puanla grubunda lider...