Beşiktaş'ın transferde Josef de Souza ısrarı sürüyor

Beşiktaş'ın transferde Josef de Souza ısrarı sürüyor

Kara Kartal, Arabistan macerasına nokta koyan Josef de Souza’yı kadrosuna katmak için çalışmalarına hız verdi. Yönetim, 31 yaşındaki ön liberoya seneliği 1.5 milyon Euro’dan 3 yıllık anlaşma teklif etmeye hazırlanıyor.

Ajans Beşiktaş - İngiltere Premier Lig ekibi Arsenal’den kiralanan Mohamed Elneny, kontratının bitmesi sonrasında Ada’ya geri dönmüştü. Bu gelişmenin ardından ön libero hattında büyük güç kaybı yaşayan Kara Kartal, takviye için düğmeye bastı. Yönetim, Suudi Arabistan ekibi Al Ahli’yle yollarını ayıran Josef de Souza için girişimlerini hızlandırdı. 31 yaşındaki Brezilyalı oyuncu için seneliği 1.5 milyon Euro’dan 3 yıllık anlaşma teklif etme hazırlığında bulunan yönetim, bu transferi en kısa sürede bitirmeyi amaçlıyor.

Brezilyalı’ya yeşil ışık!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın da Josef transferiyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Genç hoca, “Josef De Souza konusunda net bir şey yok. Olabilir. Sıcak baktığım bir oyuncu. Bizim kalitemize uygun bir isim. Şartlar uygun olursa değerlendirebiliriz” ifadelerini kullandı. (Fanatik)

Etiketler :