Beşiktaş'ın Vida resti! "Sadece Boyko..."

Beşiktaş'ın Vida resti! "Sadece Boyko..."

Vida’yı Şampiyonlar Ligi’nde oynatamayacağı için 2.5 milyon Euro’luk teklifi geri çeken Siyah-Beyazlı yönetim, “Artık sadece takasta Boyko’yu verebiliriz” dedi. Ukraynalılar kabul etmezse, Hırvat stoper devrede bedavaya gelecek.

Ajans Beşiktaş - Cuma gecesi Türkiye’de bitecek transfer dönemi öncesi Beşiktaş’ta hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor. Vida konusunda sürekli farklı gelişmeler yaşanırken Dinamo Kiev, yarım sezon sözleşmesi kalan Hırvat stoper için 2.5 milyon Euro’luk son teklifi kabul etmemiş, ısrarla 4 milyon Euro istemişti.

Beşiktaş’ın “Devre arasında bedelsiz alırız” restinin ardından, Ukraynalılar tekrar masaya oturmak isterken, bu kez Başkan Fikret Orman’dan transfer komitesine talimat geldi. Orman, “Vida’yı zaten Şampiyonlar Ligi’nde oynatamayacağız. Artık sadece takasta Boyko’yu verebiliriz. Para önermeyeceğiz” dedi. Transferden sorumlu yönetici Umut Güner, takas formülü üzerinde Dinamo Kiev ile temasları sürdürecek.

Güneş’ten onay çıktı
Ukraynalılar yanaşmazsa, devre arasında sözleşmesi bitecek olan Vida bedelsiz olarak Kartal olacak. Beşiktaş zaten Vida ile 3 yıllık ön protokol imzalamıştı. Teknik direktör Şenol Güneş de, Ocak ayında kadar Pepe-Tosic ikilisiyle işi götürebileceklerini söyledi. (Fanatik)

Etiketler :