Beşiktaş'ın yıldızlarına teklifler yağıyor! 4 isme teklif var...

Beşiktaş'ın yıldızlarına teklifler yağıyor! 4 isme teklif var...

Cenk Tosun’a başta Milan ve Tottenham olmak üzere bir çok kulüp talip. Tottenham, Tolgay ve Tosic’i de listesine aldı. Oğuzhan ise Arsenal ve Marsilya'nın kıskacında. Avrupa kulüpleri Ocak'ta 4 yıldız için Kartal'a teklif yapacak.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın yıldızları paylaşılamıyor... Siyah-Beyazlı takımda gösterdikleri başarılı performansla tüm dikkatleri üstüne çeken Cenk Tosun, Tolgay Arslan, Oğuzhan Özyakup ve Dusko Tosic'e Avrupa kulüpleri göz dikti. Özellikle Cenk, Şampiyonlar Ligi'nde attığı gollerle dev kulüplerin listesine girmeyi başardı.

​CENK TOSUN'UN YILDIZI PARLADI
Cenk Tosun'a başta Tottenham ve Milan olmak üzere Wolfsburg, Everton, Newcastle ve Crystal Palace kulüplerinin talip olduğu öğrenildi. Bu kulüpler Ocak ayında Beşiktaş'ın kapısını çalacak.

​TOLGAY ARSLAN'A 3 KULÜP TALİP
Tolgay Arslan'a ise talip olan takımların başında Tottenham geliyor. İngiliz kulübü bu oyuncuyu transfer etmek için devre arasını bekliyor. Tolgay'la Lazio ve Valencia'nın da ilgilendiği belirlendi.

​TOTTENHAM TOSİC'TE KARARLI
Beşiktaş'ın diğer 2 yıldızı Oğuzhan'a ise Arsenal ve Marsilya talip. Bu 2 kulüp Beşiktaş'ın kapısını çalacak. Cenk ve Tolgay'la ilgilenen Tottenham'ın ayrıca Tosic için 8 milyon Euro önereceği öğrenildi. (Takvim)

Etiketler :