1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Beşiktaş'ın yıldızlarından Şenol Güneş'e tepki... Zor sakinleştiler!
Beşiktaş'ın yıldızlarından Şenol Güneş'e tepki... Zor sakinleştiler!

Beşiktaş'ın yıldızlarından Şenol Güneş'e tepki... Zor sakinleştiler!

Galatasaray'a karşı 11'de oynatılmayan Kagawa ve Quaresma, Şenol Güneş'e tepkili. İki yıldız da maçın ardından isyan bayrağını açarken, yönetici Ahmet Kavalcı’nın araya girip Kagawa ve Q7’yi sakinleştirdiği öğrenildi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Şampiyonluk yarışının kilit noktası olan Galatasaray derbisinde herkesi en çok şaşırtan konu, Beşiktaş’ın sahaya çıktığı ilk 11’di. Teknik direktör Şenol Güneş, Kagawa, Adriano ve Quaresma gibi 3 önemli yıldızını kulübede oturtup, Necip Uysal ve Lens ile maça başlayınca eleştiri oklarının hedefi haline geldi. 

Siyah-Beyazlılar’ın 6 haftalık galibiyet hasreti Türk Telekom Stadı’nda sona ererken, ikinci yarıda oyuna alınan Kagawa ve Quaresma’nın maçın ardından Güneş’i tepki gösterdiği öğrenildi. iki futbolcu da yeterli süre alamadıkları için isyan bayrağını açarken, araya Ahmet Kavalcı’nın girdiği belirtildi. 

Büyük çaba harcadı 

A takımdan sorumlu yönetici olan Kavalcı, büyük bir çaba harcayarak, tepkinin dozu artmadan iki futbolcuyu da sakinleştirdi. Tecrübeli yönetici, Türk Telekom Stadı’ndaki derbide ısınma hareketlerinden, tesislere dönüş yolculuğuna kadar takımın yanında yer aldı. (Fanatik)

Önceki ve Sonraki Haberler