1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Beşiktaşlı Gary Medel'in büyük sırrı
Beşiktaşlı Gary Medel'in büyük sırrı

Beşiktaşlı Gary Medel'in büyük sırrı

Şenol Güneş'ten aldığı şansları iyi değerlendiremeyen ve eleştirilen Gary Medel yakaladığı form durumu ile vazgeçilmez isimlerden oldu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Sezonun ilk haftalarında teknik direktör Şenol Güneş'ten aldığı şansları iyi değerlendiremeyen ve eleştirilen Gary Medel yakaladığı form durumu ile vazgeçilmez isimlerden oldu.

Beşiktaş'ta Gary Medel'in sırrı eşinde

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre, Beşiktaş'ta takımın başarısındaki kilit isimler arasında yer alan Medel'in, yükselen form grafiğinin sebebi ortaya çıktı. Kara Kartal'ın sezon başında İnter'den kadrosuna kattığı Gary Medel, ilk yarıda takımda istediği kadar süre almakta zorlanmıştı. Antalya'daki ikinci yarı hazırlıklarında sergilediği futbolla teknik direktör Şenol Güneş'in gözüne giren ve takımın başarısındaki kilit isimler arasında yer alan Şilili futbolcunun, yükselen form grafiğinin sebebi ortaya çıktı.
 

2 KİLO DAHA VERMEYİ HEDEFLİYOR

30 yaşındaki oyuncunun, eşi Cristina Morales'ten gelen, "Performansını yükseltmek için fazla kilolarından kurtulmalısın" tavsiyesi sonrasında diyete girdiği öğrenildi. 2 aylık süreçte 9 kilo veren Medel'in bu hamlesi hem dış görünüşüne hem de performansına anında yansıdı. Deneyimli futbolcunun 2 kilo daha vermeyi hedeflediği bildirildi.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler