Beşiktaşlı yöneticiden Talisca kampanyasına destek

Beşiktaşlı yöneticiden Talisca kampanyasına destek

Beşiktaşlı yönetici Candaş Tolga Işık, Anderson Talisca ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Ajans Beşiktaş - Brezilyalı yıldızın Türkiye'de oynamasının Asbaşkan Umut Güner'in olağanüstü başarısı olduğunu belirten Candaş Tolga Işık, Talisca için taraftarın başlattığı kampanya için de, "Tam da Beşiktaşlılara yakışan bir kampanya. Ben de kampanyaya yönetici değil, Beşiktaşlı olarak katılacağım. Rakamlar çok önemli değil, önemli olan kulübe destek olmak. Bu taraftar olmasa, bu camia bu frekansı yaşayamaz" ifadesini kullandı.

Zirve yarışındaki rakipleriyle açıklan puan farkı için ise Işık, "Biz burada rakiplere saygıyı öğrendik. Böyle zamanda dönüp de Beşiktaş şampiyon falan demek öncelikle rakiplerimize, sonra da sahadaki futbolcularımıza saygısızlık. Lig uzun maraton. Ortada şampiyon yok. Biz üstümüze düşeni yapmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş için sahada oynayan tüm oyuncuların eş değerde olduğunu vurgulayan Işık, "Herhangi bir oyuncuyu yönetimde ekstra konuşmuyoruz. Bunlar transfer komitesinin sorumlulukları. Beşiktaş tek vücut olup, şampiyonluğa kenetledi. Bireysel tartışmalar gündemde yok. Talisca bizim çok sevdiğimiz bir oyuncu" diye konuştu.

Hakemlerin Beşiktaş'ın lehinde kararlar veriyor diye çıkan haberler için Işık, "Aklı başında olan hiç kimse Beşiktaş'ın bu futbolunu görüp, böyle bir yorum yapmaz" dedi. (Sporx)
 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler