Beşiktaşlı yöneticinin Pepe çıkışı! "Beşiktaş çalıştırdığının parasını öder"

Beşiktaşlı yöneticinin Pepe çıkışı! "Beşiktaş çalıştırdığının parasını öder"

Pepe'nin perseonele maaş ödediği yönündeki haberler yalan çıkmıştı. Ancak medyada konuşulmaya devam ediyor.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş aleyhine günlerdir gündemi meşgul eden olayların gerçek yüzünü Futbol A Takım Sorumlusu Ahmet Kavalcı cevapladı. Kavalcı şunları ifade etti:

BEŞİKTAŞ HERKESTEN BÜYÜKTÜR

Günlerdir yazılıyor, siz de inanıyorsunuz. Pepe personelin maaşını ödemiş öyle mi? Pepe 100 bin euro alacağı için kulübe avukatı aracılığıyla ihtar çekti. Son alacağı 105 bin euroydu. Onun için bile kulübe yazı gönderdi. Pepe’nin ocak ayına kadar alacağı 105 bin eurodur. En son onu alıp, gitti. Sözleşme fesih anlaşmasının içerisine koydu. Personelin maaşını ödemiş öyle mi! Ayıptır yahu. Biz bu söylentileri önleyemeyiz ki… Pepe Beşiktaş Kulübü’nden büyük değildir. Hiç kimse büyük değildir. Beşiktaş Kulübü personelinin, futbolcusunun, çalışanının maaşını da öder.

ÇALIŞANLARA ÖNEMLİ BORÇ YOK

Pepe çalışanlara belki jest yapmıştır. O ödenmemiş maaşları ödemek midir, yani. Beşiktaş Kulübü’nden hiç kimse büyük değildir. Çalıştırdığı, oynattığı futbolcunun, sporcunun, personelin maaşını öder. Piyasa şartları zordur, zor dönemden geçiyoruz. Herkes fedakarlık yapıyor. Çalışanımız da fedakarlık yapıyor. Çalışanımıza da öyle ciddi bir borcumuz yoktur. Geçen aya kadar bütün çalışanlarımızın maaşları hesaplarına yattı. Futbolculardan bahsetmiyorum. Çalışanlardan bahsediyorum. Herkesin parası bu kulüpte ödenir. Bitti. Kimsenin alacağı kalmaz. (Akşam)

Etiketler :